Jak chronimy Twój samochód na parkingu przy lotnisku we Wrocławiu?

Zasady i savoir-vivre w samolocie – wszystko, o czym musisz wiedzieć
16 lutego 2018
zasady parkowania na parkingach
Zasady bezpiecznego parkowania – wszystko, co musisz wiedzieć
10 kwietnia 2018

Jak chronimy Twój samochód na parkingu przy lotnisku we Wrocławiu?

Klienci, którzy chcą zostawić u nas swój samochód, często zastanawiają się, w jaki sposób chronimy powierzone nam pojazdy. Postanowiliśmy napisać o tym kilka słów i przybliżyć zasady działania naszego taniego parkingu. Lotnisko Wrocław otacza kilka parkingów, ale nie na każdym ochrona wygląda tak, jak u nas.

 

Monitoring przy użyciu nowoczesnego systemu

 

Cały teren naszego parkingu jest monitorowany z zastosowaniem nowoczesnych kamer. Przed cały czas mamy dostęp do podglądu z tych kamer i możemy wszystko na bieżąco kontrolować. W każdej chwili wiemy, co się dzieje na parkingu i możemy momentalnie zareagować.

 

Dozór stróża przez 24h/dobę

 

Oprócz monitoringu nasz parking dozorowany jest też przez całą dobę przez pracownika ochrony. Wykonuje on cykliczne obchody terenu całego parkingu i sprawdza stan samochodów oraz ogrodzenia. Pozostawienie auta na naszym parkingu jest więc maksymalnie bezpieczne i wiesz, że odbierzesz je w takim stanie, w jakim je zostawiłeś.

 

Atrakcyjna lokalizacja – oświetlone miejsce

 

Nasz parking lotnisko Wrocław zlokalizowany jest w bardzo atrakcyjnym miejscu – bardzo blisko lotniska. Jest to miejsce dobrze oświetlone, a tym samym minimalizuje to ryzyko jakichkolwiek włamań czy innych incydentów, które mogłoby skutkować zagrożeniem dla pozostawionych samochodów.

 

Szczelne ogrodzenie parkingu

 

Nasz parking jest ogrodzony ze wszystkich stron, a na bramie wjazdowej znajduje się szlaban. Ogrodzenie jest w tym przypadku ważną kwestią, dlatego że wydzielona dokładnie strefa pozwala nam w łatwy sposób dozorować pozostawione samochody i jednocześnie też minimalizuje ryzyko dostania się na teren parkingu osób trzecich.

 

Wybierasz się na lotnisko Wrocław? Parking, który prowadzimy, znajduje się zaledwie 800 metrów od płyty lotniska. Jest to najatrakcyjniejsza i jednocześnie najbezpieczniejsza lokalizacja we Wrocławiu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i do rezerwacji miejsca. U nas zapłacisz za parkowanie mniej niż na innych parkingach, a dodatkowymi zaletami będzie wspomniane wyżej bezpieczeństwo oraz miła i pomocna obsługa parkingu.

Mamy aż 200 miejsc postojowych i działamy 365 dni w roku. Nieważne gdzie i kiedy lecisz – zawsze możesz liczyć na naszą pomoc w zakresie dozoru samochodu.