O nasParking Lotnisko Wrocław

Jesteśmy młodą, ale dynamicznie rozwijającą się firmą, której celem jest świadczenie najlepszych jakościowo usług. Firma powstała w 2014 roku i początkowo działała tylko w zakresie świadczenia pomocy drogowej i wynajmu auto-lawet. Dzięki odpowiedniemu zarządzaniu i wizji rozwoju mogliśmy rozszerzyć swoją działalność o parking przy lotnisku Wrocław.

Kontakt

Naszą działalność charakteryzuje przede wszystkim:

 

  • Indywidualne podejście do klientów;
  • Korzystna oferta cenowa;
  • Nieustanny rozwój i wyznaczanie sobie nowych celów;
  • Sumienność i terminowość;
  • Fachowa obsługa.

 

Przygotowując parking przy portcie lotniczym im. Kopernika we Wrocław, zadbaliśmy o to, żeby nasi klienci mieli pewność, że ich samochody są bezpieczne. Zadbaliśmy o niezbędną infrastrukturę i dogodną lokalizację, która pozwala oszczędzać czas. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów przez całą dobę, służymy pomocą, odpowiadamy na pytania i rozwijamy się wedle przekazanych nam wskazówek.

 

Moment powstania firmy nie był najlepszym czasem dla nowych przedsiębiorstw. Zaistnienie na rynku i poszerzanie swojej oferty było możliwe tylko dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy. Nasza kadra została tak przygotowana, żeby mogła sprostać każdemu wyzwaniu. Ogromną wagę przykładamy do odpowiedniego doboru pracowników. W trosce o dobro naszych klientów zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i solidnych pracowników, na których zawsze możemy polegać.

Oddając naszym klientom w użytkowanie tani parking lotnisko Wrocław, mamy nadzieję sprostać oczekiwaniom, ułatwić podróż i zapewnić spokojny sen. Na naszym parkingu auta klientów są zawsze bezpieczne. Wdrożyliśmy na nim system dwudziestoczterogodzinnego monitoringu, a teren jest strzeżony przez pracowników.

W naszej firmie najważniejsze są proste zasady. Klient zawsze wie, ile zapłaci za parking, może w każdej chwili zadzwonić do naszych pracowników lub zarezerwować wcześniej miejsce parkingowe. Stawiamy w głównej mierze na klarowne zasady współpracy i zadowolenie.

Pilnujemy samochodów naszych klientów tak, jak własnych. Dzięki temu każdy odjeżdża z naszego parkingu zadowolony.